#1 2012-11-16 13:40:51

Lily Evans

http://i846.photobucket.com/albums/ab29/daphenomena/Forum%20Ranks/DGemu-Ranks/dgadmin.png

Zarejestrowany: 2012-11-06
Posty: 37
Punktów :   

Regulamin Moderatora

Moderator, to osoby które pełnią pełną techniczną funkcję gry. Są prawą ręką administracji. Jednak, każdy moderator musi znać poniższe zasady, a wy drodzy gracze, możecie przypilnować, czy faktycznie moderator je przestrzega.

1. Moderator, może być wybrany tylko na dwa sposoby:
a)za decyzją administracji-administracja, nie stawia na moderatorów swoich znajomych, w pierwszej kolejności, tylko osoby które faktycznie pomagają forum, jak tylko umieją
b)za głosem graczy-jeżeli otrzyma przynajmniej 50% poparcia w głosowaniu
Aby móc kandydować na moderatora musi spełniać następujące kryteria:
●Musi być osobą aktywną
●Nie, ma żadnego ostrzeżenia
●Pisze ładne posty
●Zna zasady na forum, i stosuje się do nich, dając przykład innym.
●Staż takiej osoby, to minimum 4 miesiące.
2.Moderator, nie może sprawdzać KP, chyba że admin na to zezwala, wtedy w poście, akceptującym postać, powinna znajdować się adnotacja: "Karta sprawdzona za zgodą [nick administratora]
3. Moderator, ma prawo usuwać posty niezgodne z regulaminem.
4. Moderator ma prawo dawać ostrzeżenia.
5. Moderator, tak jak administrator i MG jest bezstronny, i nie kieruje się osobistymi lubię, nie lubię.
6. Moderator, nie ma prawa dawać bezpodstawnych ostrzeżeń, lub utrudniać grę innym graczom (usuwa ich posty, edytuje je, zasłaniając się rzekomym łamaniem regulaminu).
7. Moderatorem jest się tylko na jednym koncie! Funkcja, nie przenosi się na inne konta.
8. Moderator, nie ma prawa zastraszać, ani wyganiać użytkowników z forum z racji że :Ja jestem moderatorem i wszystko mi wolno".
9.Za takie zachowania, grozi ostrzeżenie, dożywotnia utrata stanowiska Moderatora lub ban.

Offline

 
Kontakt:
Wymiana: Topka:


Administracja:

Charles - 7583806

Lily Evans - 13359192




Shaman King











ONS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonindigo.pun.pl www.scarabeofun.pun.pl www.leisuretime.pun.pl www.informatyka2008.pun.pl www.pierwszabe.pun.pl